125A Three Poles LW26-125/3 Multi Position 660V Panel Mounting Cam Switch Silver Contact LW28 YMW26 1Pcs(1-2-3)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
11
quantity
Product details
Category
Knife SwitchesModel Number: LW26-125/3Current: 125AVoltage: 690VMaterial: Silver Contact Model Number : LW26-125/3 cam switchUi Voltage : 660VTeiminal Number : 12 ContactsMaterial : Silver Contact,plasticPhase Number : 3 Poles